neděle 20. listopadu 2011

První kolo Českého poháru - VÍTĚZÍME !!

O víkendu odjely naše starší žačky do Nového Jičína kde bojovaly v prvním kole ČP. V těžké konkurenci nejlepších týmů z Moravy a východních Čech odehrály osm vítězných zápasů. Přáli jsme si skončit mezi prvními čtyřmi a nakonec jsme vystoupali na příčku nejvyšší. V turnaji jsme prohráli dva sety, kdy s Bílovcem jsme v rozhodujícím setu prohrávali 9 : 2 a přesto jsme koncovku vyhráli. V neděli ráno nás čekal největší favorit celého turnaje - Prostějov. Soupeř bezpochyby skvělý, přesto po prvním prohraném setu holky začaly přesně plnit taktické pokyny, zatlačili jsme soupeře skvělým servisem a slavili vítězství. Pochvalu si zaslouží celé družstvo. Smečařky hráli na vysoké úrovni, mnoho bodů se udělalo blokem, Naty na nahrávce spolehlivě rozdělovala míče a Kája na univerzálu tradičně odvedla výborný výkon. Střídající hráčky vždy odvedly to co se od nich očekávalo. V dalším kole hned na začátku ledna půjdeme za dalším cílem - dostat se mezi nejlepší v celé republice. Zřejmě v Prostějově.
Zleva : Terka Dvorská, Lucka Navarová, Karin Tylšerová, Simona Čudová, Míša Fenclová, Naty Zemánková, Marťa Šenková
Sedící : Kača Marešová, Kája Pavelková