neděle 8. ledna 2012

Český pohár - dva míče od vítězství......

Od pátku do neděle naše nejstarší žačky hrály v druhém kole českého poháru v nedalekém Prostějově. Porce osmi zápasů nejlepších družstev z Moravy řádně prověřila výkonost všech účastníků. Naše kvalitní družstvo prvních sedm zápasů s přehledem vyhrálo, kdy většina soupeřů se nedostala přes 30 bodů. A zopakoval se scénář z prvního kola - ve finále urputná bitva s domácím Prostějovem. Plná tělocvična diváků , hodně nepřesná rozhodčí a výborný volejbal obou družstev. Byli jsme k vítězství velice blízko, kdy po prvním vyhraném setu jsme vedli 18 : 12 , ale koncovku prohráli 24 : 26. V rozhodujícím setu se skore přelívalo za strany na stranu. Naposledy jsme vedli 13: 12, ale potom jsme již nebodovali....... Holky dostali velkou pochvalu a po několika letech postoupily mezi nejlepších osm družstev v republice a budou bojovat o medaile v dalších dvou kolech v Bílovci.