neděle 27. ledna 2013

Pětkrát velmi slušně - dvakrát velmi špatně

Velmi náročný víkend mají za sebou naše nejstarší žačky, kdy po tři dny bojovaly v Českém poháru v zasněženém Bílovci. Začínáme s Třebovou a hlavně naší  nekázní před zápasem jdeme do zápasu naprosto nepřipraveni- tým malých bojovnic se s námi nemazlil....... !! Důrazná domluva a jiný přístup před Příbramí dělají své. Od začátku zatlačíme výborného soupeře, hodně vedeme, ale nezvládáme obě koncovky. Přesto výborný zápas. V sobotu ráno se zřejmě holky rozhodly , že zbývající zápasy odehrají vždy na tři sety. Mrazivé ráno a než se dostaneme do tempa prohráváme s průměrnými Svitavami. Následuje Liberec, Chodov a Tábor - vždy jsme o set lepší. Problém je zřejmě v hlavě, vyhrajeme 25 : 8 abychom následující set prohrály. V neděli ráno, tak to bylo špatné, Jihlava má z turnaje jediné vítězství, tentokrát my prohráváme třetí set. Pozitiva - velmi slušný blok, dobrý servis, často ve hře nejmladší Peťa na nahrávce s dobrým výkonem. Co nám nešlo byl často příjem a problémem je i dobře "ulít".
Chválit- všechny !! , jistotou byla Šárka a dělostřelec Kača měla zřejmě nejvíc kladných bodů.