neděle 28. dubna 2013

Bojovaly, makaly, přesto to na postup do ligy kadetek nestačilo

O víkendu naše nejstarší žačky naposledy v sezoně oblékly dresy a šly porazit své soupeře. Pořádali jsma na domácí palubovce o postup do ligy kadetek. Naše mladé družstvo začalo proti Vyškovu a začalo výborně- soupeř uhrál 22 a 7 bodů, jenže to bylo vše, následující tři sety jsme prohráli,velká škoda.
Ve druhém sobotním zápase potkáváme hratelný Frenštát- uhrajeme pouze první set a to je málo.
V neděli ráno nás čeká Zlín, který vypadá jako velký adept na postup. Holky začínají stejně výborně jako v sobotu, ale tentokrát vydržíme až do konce a porážíme zkušeného soupeře 3 : 1. Stále můžeme myslet na postup, jen je potřeba porazit Lanškroun. A to nám nejlepší družstvo kvalifikace vůbec nedovolilo, neuhrajeme ani set. Končíme třetí, nepostupové místo. Celkově je potřeba všechny za výkon hodně pochválit. Holky předváděli kvalitní volejbal!! Velmi slušný výkon - Terka Dvorská.

Vrchní řada: Nela, Naty K. ,Naty D. Kača, Terka, Klára
                                                  Spodní řada: Aneta, Peťa, Inga, Kača B.