neděle 2. března 2014

Neděle patřila pouze mladším žačkám

Mladší žačky budou mít náročný březen, kdy v soutěži odehrají tři kola. Naše A-družstvo dnes hostilo první skupinu. Holky začínají s Uničovem, kdy první set je velmi slušný, ale ve druhém již nestíhají. Následně se postaví proti vedoucímu družstvu soutěže a odehrají velmi, velmi slušný zápas s vítěznou koncovkou třetího setu 20 : 18. Jak hrály proti LA výborně, tak se Šumperkem to byl pravý opak, prostě mizérie se vším všudy. Skupina je velmi vyrovnaná, kde rozhoduje každý set a to velí - porazit Prostějov v posledním zápase. Holky nehrají špatně, ale soupeřova útočnice  Klára je velký problém, který neumíme ubránit, prohráváme a sestupujeme. Škoda, viděl jsem shora spoustu pozitivního.
U B-družstva jsme vyměnili trenérku, která dovedla svěřenkyně k jednomu vítězství, ale příště prý to již budou dvě!!