neděle 10. května 2015

Na mistrovství republiky třinácté místo

Celé tři dny se v naší sportovní hale odehrávaly boje letošního mistrovství republiky žaček. Mezi šestnácti účastníky se prezentovalo i naše družstvo a bohužel již dva páteční zápasy nám vůbec nevyšly. Projevil se tlak domácího prostředí a plné ochozy našich fanoušků viděly v prvním zápase proti Hlincovce ustrašený výkon plný nevynucených chyb. Ve druhém zápase s průměrnou Ostravou se bohužel hodnému družstvu nepodařilo zbavit strachu a nikdo nebyl ochoten na hřišti zvednout prapor.... Máme 2 porážky a v sobotu ráno nás čeká silná Příbram. A nastoupí úplně jiné družstvo. Holky bojují, hrají pozorně a v prvním setu soupeře přehrajeme. I druhý set začíná báječně, vedeme 6 : 0, ale soupeř se zvedne a vyrovnanou koncovku urve pro sebe. Na družstvo dopadne zklamání a třetí set prohraje, bohužel jdeme do skupiny o 13-16 místo. Zde porážíme Zlín i Kralupy abychom ve značně kombinované sestavě prohráli se Znojmem. Končíme třináctí. Ve finále turnaje poráží Brno Příbram v pěkném zápase 2 : 0.