neděle 6. prosince 2015

Mladší žačky - třikrát drama na Tererce

I na Mikuláše se hraje volejbal a mladší žačky odehrály další kolo KP. A-družstvo tentokrát hrálo doma na Tererce. Začínáme proti holkám z Čajkárny ( Ol. "C" ) a po hrozném začátku zvedáme hlavu, abychom družstvu, které tuto soutěž hraje již druhým rokem podlehli ve třetím setu 15 : 17. Velmi slušně jsme hráli.
Následuje Přerov kde naprosto vyrovnaný zápas opět dospěl do třetího setu a vedeme 13 : 10, aby....opět prohráli 15 : 17, velká škoda. Ve třetím zápase v prvním setu přehráváme Uničov, ale holky si chtějí zahrát...tentokrát je již třetí set náš. Holky dnes zaslouží velkou pochvalu( to u mne není tak časté ) , nechyběla odvaha, radost ze hry veliká. Dost dobré to dnes bylo. B-družstvo , i přes dvě vítězství v Prostějově nebyla trenérka spokojená v zápase o postup holky přestaly plnit pokyny prostě si začaly hrát svůj volejbal.... nejlépe na dvě. C-družstvo dnes vše vyhrálo a postoupilo do první skupiny.
Velké poděkování rodičům, kteří dnes ve velkém množství vytvořilo parádní atmosféru!