pondělí 26. února 2018

Shrnutí víkendu

Sobota patřila KP starších žaček a naše mladší po postupu do druhé skupiny odjelo do Šumperka, kde dva soupeři- domácí družstvo a Moravská Třebová - byli opravdu nad naše síly. Se Šternberkem to bylo hratelné, ale vše se zlomilo v prvním setu při našem vedení 20 : 18, ...... a přestali jsme úplně hrát, nechápal jsem.
Neděle - mladší žačky odjíždí do Přerova, žákyňky do Kojetína na turnaj trojic.
Mladší žačky A , poráží bez problému Přerov, po boji prohráváme s Třebovou ve třech setech, ale s Prostějovem se družstvu vůbec nedaří - začneme hrát za stavu 0:8... Nikdo nic nevymyslí, hloupé chyby.  Hrát jen část setu je opravdu málo. B-družstvo, hodně špatný výkon. Družstvo kde nikdo nemluví, nepohne se pod balon, smutný pohled.
Žákyňky  v Kojetíně výsledkově vůbec nedopadly špatně, po třech kolech máme v celkové tabulce v první desítce čtyři družstva. Přesto nebyly trenérky spokojené s předvedenými výkony, jsme prostě nároční.