pondělí 26. března 2018

Víkend na palubovkách - výsledky

 Poslední březnový víkend byl opět plný volejbalu. Mladší žačky v sobotu odehrály další kolo mezi staršími. Hráli jsme dobře jen v určitých fázích, ale udržet slušnou hru celý zápas tak to se nám tentokrát nedařilo. Pouze dva vyhrané sety nestačily ani na jedno vítězství.
V neděli odjíždíme do Přerova odehrát předposlední kolo mladších. A-družstvo začíná s Prostějovem a přestože soupeři chybí nejlepší hráčka tak holky předvedou jednoznačně nejhorší výkon v sezoně. Bylo to hrozné, všechno špatně...... rychle zapomenout. Následně porážíme Šumperk abychom se v zápase s M. Třebovou opět vrátili k mizérii. Prohráli jsme ve třech setech a holky si následně nevěřícně prohlížely nejmenší hráčku turnaje... ona vyhrála my ne.
B-družstvo naopak konečně zabralo a ve třetí skupině tentokrát zdolalo všechny soupeře a postoupilo do vyšší skupiny. Trenérka chválila bojovnost a u většiny hráček chuť hrát ( no konečně !)
Žákyňky v sobotu odjely do Troubek k dalšímu kolu turnaje trojic. Výsledkově první skupiny nedopadly nejlépe - proti klukům je to složité - přesto byla trenérka Lenka s výkony spokojená. Všech deset družstev si vedlo slušně. Dobrá práce!

Žádné komentáře: