pondělí 16. dubna 2018

Mladší žačky na MR v Novém Veselí

Týden po skončení KP odjíždíme do Nového Veselí odehrát 1. kolo MR mladších žaček. Halu známe, hráli jsme zde před 2 lety, vítají nás kamarádi veselští a v sobotu ráno jdeme do akce. Domácí družstvo nevypadá nebezpečně, ale naše holky nekazí tradici, začátky turnajů máme prostě strašné a není to jinak ani tentokrát. Prohráváme 1 : 2 a je to velká škoda. Další soupeře - Zlín, Choceň i Břeclav přehráváme 2 : 0 a holkám se začíná dařit, V neděli s Poličkou opět hrajeme tragickou úvodní pasáž a hned je z toho 1 : 2 pro soupeře.....  Na konec si los nechal dva soupeře, kteří vyčnívají herně nad všemi ostatními. KP Brno se s námi v prvním setu moc nemaže, uhráli jsme 5 bodů. Skákaná plachta, to vůbec nezvládáme. Jenže ve druhém setu soupeř zjistil, že i my umíme hrát slušný volejbal a set patří nám. Rozhodující set je poměrně vyrovnaný, ale patří soupeři. Studio Praha naprostý suverén turnaje nám nedává vůbec žádnou šanci. Samozřejmě se projevuje to, že v kraji hrajeme pouze se spodním podáním, přesto nám u některých holek chyběla větší touha hrát a prodat to co se v sezoně naučili. Chybí nám potvora, družstvo samých hodných holek,,,, to pak je fakt těžké.