neděle 13. dubna 2014

Olomoucká vichřice ve Znojmě

Starší žačky se blíží do finále sezony a první krok zvládly holky parádně. Do Znojma jsme odjížděli s odhodláním a s tím, že nás čekají nejméně čtyři těžké souboje. Začínáme s Vyškovem a v klidu je přehráváme. V pátek večer jdeme na Nový Jičín a holky předvedou koncert, těžkého soupeře smetou(6,8 bodů). Sobotní ráno - holky proti Olympu Praha předvedou opět výborný soustředěný výkon (12,9). Jedeme do větší haly postavit se domácím. Ti podporováni hlasitým publikem brzy poznají kdo je pánem na hřišti(11 bodů) ve druhém setu se na chvíli dostávají do vedení, ale po zklidnění našich řad holky zapnou a koncovku s přehledem zvládnou. V posledním zápase porážíme slabý Zlín, již nám chybí k postupu pouze set. V neděli dopoledne - Světlá nad Sázavou, družstvo, které má také pět vítězství, ale po zápase s námi je to již jinak. V posledním zápase známý Lanškroun - nebyl problém. Odjíždíme naprosto spokojení, holky začínají poznávat, že tvrdá práce na tréninku se vyplácí. První krok máme za sebou, o tom jak bude úspěšný ten druhý si rozhodneme jen sami a já začínám mít sen, pojďte jej proměnit ve skutečnost !!
Pochvala? Všichni kdo se ocitli na palubovce tam nechali všechno.

Vrchní řada - Nela Wiedermanová, Míša Kodrlová, Kača Budišová, Šárka Šenková, Naty Kotsopoulosová, trenér Miloš Papcun
Uprostřed - Vilča Antonetti, Peťa Vybíralová, Gábina Orvošová,Dole - Anďa Kubátová, Natoš Dudová