neděle 25. ledna 2015

Nedělní výsledky

1 liga kadetek - ani v neděli si starší žačky neodpočinuly od volejbalu a tentokrát nemusely nikam cestovat, ale poprvé letos hrály doma, přivítaly volejbalistky z Boskovic. My posíleni o 4 kadetky a já věřil v nějaké body. ale přijel dost dobrý soupeř s výbornou smečařkou Luckou. Jenže začínáme ospale a v prvních dvou setech vždy začínáme hrát od stavu 0 : 5. Kupodivu až když jdou na hřiště mladice tak třetí set vyhrajeme, ale soupeř komplikaci nepřipustí a vyhrává 3 : 1. Ve druhém zápase hrajeme kvalitnější volejbal, zápas je určitě vyrovnanější, bohužel devítku nedovedeme ubránit a to byl ten hlavní důvod proč je to tentokrát bez vyhraného setu.
KP juniorek - na Tererce hostíme Uničov a po prvním vyrovnaném zápase, který holky bohužel prohrávají v pátém setu přichází ke změně taktiky a přináší to okamžitý úspěch - vyhráváme 3 : 0 a upevňujeme si druhé místo v tabulce.