neděle 12. dubna 2015

Mladší žačky se do finálového kola MR neprobojovaly

Tento víkend patřil výhradně mladším žačkám, které o víkendu hrály v Přerově o postup na Mistrovství republiky. V sobotu byly na programu 4 zápasy a začínáme s A-družstvem Frýdku - Místku. Vůbec jsem netušil jaká je síla soupeře, ale když dal soupeř první bod za stavu 12 : 0 tak bylo evidentní, že strach mít nemusíme. Druhý a třetí set odehrály pouze mladice a zde se projevila malá zkušenost. Následně porážíme B-družstvo Frýdku bez problému. Třetí zápas a výborný zápas s Bílovcem, i přes porážku dostávají holky pochvalu. Poslední sobotní zápas s Přerovem je také velmi slušný ale ve třetím setu prohrajeme 16:14...škoda, opět hrály holky velmi dobře. Neděla se nám již tak herně nepovedla, uhrajeme pouze set s Uničovem, s Uherským Hradištěm je to nahoru - dolů a s Ostravou je to mizerné po všech stránkách.
 Za sobotu pochvala pro trio nejzkušenějších - Peťa, Naty, Kristýna, ale ocenit je potřeba za výkon všechny. Za neděli nechválíme. Přesto jsme odjížděli spokojeni - turnaj byl kvalitní a splnil pro nás přesně to co jsme potřebovali.