sobota 16. listopadu 2013

Tak letos bude krajský přebor pěkné drama

V sobotu začal krajský přebor prvním kolem. Souboje s velkými rivaly z Prostějova a Přerova budou celou sezonu velmi vypjaté a potvrdilo se to hned dnes. My začínáme s Uničovem, soupeř z nás má evidentní respekt a v prvním setu uhraje jen 4 body, místo abychom jej rychle dorazili tak druhý set hrajeme velmi nepozorně. Přenášíme si nepozornost i do zápasu s Přerovem a začínáme hrát od stavu 0 : 7, bojovný a pohyblivý soupeř set vyhrává. Ve druhém setu je to obráceně, soupeře stále tlačíme, bohužel se vše láme kdy musíme střídat Kaču a její body z útoku nám chybí. Prohráváme. Jdeme na Prostějov, který prohrál s Přerovem ve druhé bitvě dne. Soupeř odskakuje o pár bodů a vedení si udrží do konce setu. Ve druhém setu je to velký boj až do konce....25 : 27......bohužel Chyběly nám body od Kači a Naty nemohla trefit hřiště, škoda. V posledním zápase porážíme Českou Třebovou, končíme třetí.