sobota 29. listopadu 2014

2. kolo krajského přeboru

Ve druhém kole krajského přeboru starších žaček hrajeme ve Šternberku a Uničově.
A-družstvo v první skupině kopírovalo výsledky z kola prvního. Povinně porážíme domácí, Přerov a Prostějov C vždy 2 : 0. Na největšího soupeře z Prostějova vezmou režii do svých rukou samy holky. V prvním setu absolutně nehrají, hlavně, aby na mne nešel žádný balon..... Zřejmě chtějí kompletního soupeře uspat. Druhý set je úplně jiný, najednou hrají úplně jinak. Bohužel za stavu 23 : 23 jde ulivka do sítě a vzápětí nepříjmeme...... škoda. Na to abychom vyhráli je potřeba rychle zvednout sebevědomí, družstvo, které se bojí nevyhrává.
B- družstvo odjíždí do Uničova také oslabené, přesto v prvním zápase poráží PV- D, ale to bylo vše, následně prohrává se Šumperkem a Uničovem a obsazuje ve skupině čtvrté místo. Podle trenérky se holky zlepšovaly, ale na víc to nestačilo.

A- družstvo starších žaček hraje v neděli velmi důležitý zápas 1. ligy s VK Kroměříž. Držme jim palce, aby dvojzápas zvládli a uhájily třetí místo