sobota 1. listopadu 2014

Starší žačky bojovaly v Brně - dovezly bod

V dalším dvojkole 1. ligy kadetek jsme odjeli do Brna změřit síly s místním Juniorem. Soupeř je na druhém místě tabulky a tak jsem očekával těžký boj. V prvním zápase byl našim největším soupeřem míč Mikasa ( pro nahravačky to byl opravdu velký problém....) a komplikací bylo opakované zranění kapitánky. Pravdou je, že soupeř nás přehrával hlavně v útoku, kdy jsme nestíhali na bloku, neuhráli jsme ani set.
 Druhý zápas tak to bylo jiné kafe. Zatlačíme na servisu, balon nám již nedělá problémy. Vyhrajeme první set a nakročeno bylo i ve druhém, pan rozhodčí byl jiného názoru a brutálně nás zařízl...... Nicméně i třetí set patří nám. Ve čtvrtém soupeř hraje výborně a čeká nás pátý set. Prohráváme 0 : 6, vedeme 7 : 6.... v koncovce uděláme tři naprosto hloupé chyby, škoda. Za druhý zápas dostává družstvo pochvalu. Vezeme bod od silného soupeře.