úterý 10. února 2015

Český pohár - skvělé páté místo !!

Již v pátek odjíždíme do Brandýsa nad Labem abychom sobotu a neděli bojovali v první osmičce Českého poháru. Začínáme s největším rivalem z Prostějova. Naprosto vyrovnaný zápas končí ve třetím setu 19:17 pro nás. Následuje Příbram a Olymp Praha, určitě nehrajeme špatně, ale ani jednu ze čtyřech koncovek neuhrajeme, víc odvahy to chtělo. Máme na kontě dvě prohry a jdeme na Kladno. Začneme prohraným prvním setem abychom následující dva vyhráli. Zatím je ti podle plánu. V neděli začínáme s Brnem a uhrajeme vždy jen 22 bodů - hratelný soupeř, měli jsme uhrát víc. I s Plzní je to vyrovnaný boj až do konce, ve třetím setu 16:14 pro soupeře. V posledním zápase proti Olympu B musíme vyhrát 2 : 0 abychom se udrželi v první skupině. A první set je pěkně infarktový, vítězíme 32 : 30 , no bylo to drama. Ve druhém setu vedeme od začátku a dotáhneme zápas k vítězství.
 Zhodnocení - turnaj byl hodně vyrovnaný a kvalitní. Nikdo nás nepřejel rozdílem třídy se všemi jsme svedli vyrovnaný boj a je to o to víc potěšující, že kromě jedné hráčky budou ještě všechny příští rok žačky. Chválit nikoho nebudu, každá hráčka se snažila plnit své úkoly. Mínusem jsou dva podvrknuté kotníky, které si vezeme domů.
Zvláštní poděkování fanouškům, kteří nás oba dva dny neúnavně povzbuzovali. Děkujeme.